~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LINCOLN-SUDBURY: Caleb Geitz, Eric Holden, Eamon Hunter, Connor McCarthy, Harlan Smart.
CONCORD-CARLISLE: Will Blumenberg, Aidan Cyr
COHASSET: Cole Kissick, Jack Donohue, Danny Axelson, Max Fitzgerald
NORWELL: Jack Dole, Alex Ferguson
HULL: Shane Weber
ABINGTON: Matt O'Brien
MARSHFIELD: Trevor Scollins, Jake O'Riordan, Andrew Fithian, Matt McHugh, Jake Crossman
FOXBORO: Pat McCarthy
FRANKLIN: Austin Kent, Mike Sullivan
KING PHILIP: Lukas Cepakauskas
WELLESLEY: David Jennings, Matt Kecker, Sam Eisenstadt, Tim Rahill
NEEDHAM: Cliff Kurker, Luke Pascucci, Sam Eisenstadt
NATICK: Reuben Allik
BELMONT HILL: Charlie Durbin, Alex Santangelo, Matt Oneal, Will Treanor
BROOKS SCHOOL: Peter Ahonen
GOVERNORS ACADEMY: Teddy Bettencourt, Scott Miller
LAWRENCE ACADEMY: Will Noel
MIDDLESEX SCHOOL: Jack Lyne, Sam Carlin, James Sanderson
MILTON ACADEMY: Rush Hogan, Owen Martinson, Michael Swirbalus
NOBLE AND GREENOUGH: Teddy Strzetelski, Watson Cheek, Hayden Cheek, George Loring
ROXBURY LATIN: Martin Buckley, Parker Kent, Andrew Song
ST GEORGE'S SCHOOL: Jonathan Tesoro
ST MARK'S SCHOOL: Owen Allen
ST SEBASTIAN'S: Vaughn Gendron, James DeSisto, Greg Barletta, Mike Mackintire
THAYER ACADEMY: Ryan Pfeffer, Sam Murphy, Connor Hayden, Grant Nichols, Duke Leneghan
GROTON SCHOOL: Taggert Eymer
CATHOLIC MEMORIAL: Tyler Bogart, Curt Bletzer
BC HIGH: AJ Kucinski, Oskar Djusberg
XAVERIAN: Sean Sperzel
BILLERICA: Drew Laundry, Dean Brooks, Jeff Trainor, Tyler Canto
DUXBURY: Hunter Marston, Liam Stauss, Shawn Errasti, Matt Sharpe, Brendan Duffy
HINGHAM: Colin Flibotte, Marc Orourke, Jake Brodie
SCITUATE: Sean Williams, David Theodore
MEDFIELD: John MacLean, Matt Trieber, Will Murphy, Sam Naumann, Jack Henry - Vara, Nigel Reiff, Kevin McCordic, Jack Cahill
MOSES BROWN: Sam Alofsin, Alex Igliozzi, Alex Towey, Garrett Hanson, Matt Parker
Alex Santangelo, Belmont Hill, Academic ISL All American
Mike Martens, Algonquin HS, Central MA All American
Eric Holden, Lincoln Sudbury HS, Eastern MA All American
Matt Treiber, Medfield HS, Eastern MA All American
Cole Kissick, Cohasset HS, Eastern MA All American
John MacLean, Medfield HS, Eastern MA All American
Harlan Smart, Lincoln Sudbury HS, Eastern MA All American
Jeff Trainor, Billerica HS, Eastern MA All American
Hunter Marston, Duxbury HS, Eastern MA All American
Liam Stauss, Duxbury HS, Eastern MA All American
Oskar Djusberg, BC High, Eastern MA All American
Jack Henry - Vara, Medfield HS, Eastern MA All American
AJ Kucinski, BC High, Eastern MA All American
Drew Laundry, Billerica, Eastern MA All American
Will Blumenberg, Concord Carlisle, Eastern MA All American
Cliff Kurker, Needham HS, Eastern MA All American
Matt Sharpe, Duxbury HS, Eastern MA All American
Caleb Geitz, Lincoln Sudbury HS, Eastern MA All American
Will Murphy, Medfield HS, Eastern MA All American
Tyler Canto, Billerica HS, Eastern MA All American
Trevor Scollins, Marshfield HS, Eastern MA All American
Lukas Cepkauskas, King Philip, Academic All American
Brady Burke, Duxbury HS
Will Bowen, BC High (UNC Commit)
Luke Pascucci, Needham HS (Ivy League Commit)
Matt Davies (University of Richmond Commit)
Mid West Under Armour Team Selection (1)
Gavin Garrity - Rokus - Middlesex School (Georgetown Commit)
Tag(s): Home Laxachusetts 2024 Class Laxachusetts 2015 Class Laxachusetts 2014 Class Laxachusetts 2013 Class Laxachusetts 2016 Class Laxachusetts 2017 Class Laxachusetts 2018 Class Laxachusetts 2019 Class Laxachusetts 2020 Class Laxachusetts 2021 Class Laxachusetts 2022 Class Laxachusetts 2023 Class